BAHAR AYVAZOĞLU AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI OLDU

BAHAR AYVAZOĞLU AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI OLDU

AK Parti’de Aday Adaylığı süreci devam ediyor. Milletvekili Aday Adaylığı bugün başvuru süresi son gün olan AK Parti’de, Kadın Kolları Başkanı Bahar Ayvazoğlu’da başvurusunu resmen yaptı.

Trabzon Milletvekili Aday Adayı olan Ayvazoğlu, evraklarını AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi’ye teslim etti. Burada kısa bir konuşma yapan Ayvazoğlu, "Yıllarca bütün dava arkadaşlarımızla beraber çok önemli görevlere birlikte imza attık. Son 3 yıldır Ak Parti Trabzon Kadın Kolları Başkanı olarak yaptığım bu görevde tanıdığım tanıştığım yüzlerce kadına ve teşkilattaki arkadaşlarıma teveccühleri için teşekkür ediyorum.

Bu süreç içerisinde cumhurbaşkanımız kadına siyasette rol biçti, yine aynı şekilde Kadın Kollarından Milletvekilliği Aday Adayı olacakların istifasına gerek olmadığını söyledi. Dolayısıyla Aday Adaylığım sürecince ve Aday olursam seçilene kadar Kadın Kolları başkanlığım devam edecektir. Bundan sonraki süreçte de sevdalısı olduğumuz memleketimiz için ne yapmamız gerekiyorsa onu yapmaya devam edeceğim. Aynı zamanda beni destekleyen arkadaşlarıma tekrar teşekkür ediyorum.

Çok güzel işleri birlikte başaracağımızdan eminim. Bizim görevimiz ne olursa olsun sonuna kadar bu listeyi destekleyeceğiz, Allah'ın izniyle Cumhurbaşkanımızı Başkan yaptırmak için göreve çıktık. Seçilsekte seçilmesekte aynı şekilde çalışmaya devam edeceğim" dedi.

Diğer Haberler

BAHAR AYVAZOĞLU TRABZON'DA AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAYI OLDU
ALGI OPERASYONLARINA KARŞI UYANIK OLMALIYIZ
AYVAZOĞLU'NA AKÇAABAT'TAN TAM DESTEK