ALGI OPERASYONLARINA KARŞI UYANIK OLMALIYIZ

ALGI OPERASYONLARINA KARŞI UYANIK OLMALIYIZ

Akçaabat’ta teşkilat mensuplarıyla bir araya gelen Ayvazoğlu sonrasında ilçe merkezinde esnaf ve vatandaş ziyaretinde bulundu. Vatandaştan büyük bir destek gören Ayvazoğlu, AK Parti’ye ve AK Parti Genel Başkanı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a da 24 Haziran’daki seçimler için destek istedi. İlçe merkezindeki ziyaretlerin ardından Kadın Kollarının organize ettiği iftara geçen Ayvazoğlu sonrasında Yıldızlı Mahallesinde yaşayan kadınlarla bir araya geldi ve davet üzerine bir vatandaşın evine misafir oldu. Ayvazoğlu iftar programında ve kadınlarla bir araya geldiği toplantıda önemli açıklamalar yaptı.

Türkiye’nin 16 yıl öncesiyle bugününün arasında büyük bir fark olduğunu belirten Ayvazoğlu, “AK Parti iktidarı olarak eleştiri çıtasını yükselttik. 16 yıl öncesinin Türkiye’sini tam olarak bilmeyen gençlerimize de geçmişi çok iyi anlatmalıyız, o günler onlara hikaye gibi geliyor. 24 Haziran’ı hafife almamalıyız, sıradan bir seçim kabul edemeyiz. 16 yıllık kazanımlarımız ve ülkemizin bekası için bu seçim çok önemlidir. Mevcut sistem ağır aksak ilerliyor. Sistemi değiştirmek bizim elimizde bu fırsatı geri tepmemek için hep birlikte elimizi taşın altına koymalıyız. Bugün dış güçler, ekonomimizde bir kriz yaratmaya çalışıyorlar fakat dimdik ayaktayız. Bunları göz önünde bulundurup 24 Haziran’daki seçimler için canla başla çalışmalıyız” dedi.

Cumhurbaşkanlığı seçiminde Recep Tayyip Erdoğan’a oy verip AK Parti’ye verilmeyecek diye bir algı oluşturulmaya çalışıldığını ifade eden Ayvazoğlu, “Bu algıyı oluşturmaya çalışanlar muhalif partiler, amaçları aramıza nifak sokmak işte bu yüzden uyanık olmalıyız. Cumhurbaşkanımız Trabzon’da olduğu gibi ülkemizin her şehrinde milletvekili adayı listesi oluşturdu. Burada bize düşen bu adayların arkasında dimdik durdurmaktır. Bu algı operasyonunun farkında olup ona göre hareket etmeliyiz, bugüne kadar her seçim öncesinde bu tip algılar yapılmaya çalışıldı. Trabzon’da hedefimiz bellidir 6-0, bu hedefe ulaşmak için oyumuzu AK Parti’ye vereceğimiz gibi Cumhurbaşkanımıza da rekor bir oy oranıyla desteğimizi göstermeliyiz. Bugün gerçekleştirdiğimiz programlarda da gördük ki Akçaabat hazır ve hedef 6-0 diyor, her bir vatandaşımıza bu desteği için teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Diğer Haberler

BAHAR AYVAZOĞLU TRABZON'DA AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAYI OLDU
AYVAZOĞLU'NA AKÇAABAT'TAN TAM DESTEK
MÜKREMİN'İN HAYALİ CUMHURBAŞKANINI GÖRMEK